Prečo si vybrať bývanie na mieru?

6. marca 2023
Kuchyňa, Möbelix.

Radi sa necháte uniesť krásnymi obrázkami z interiérových katalógov alebo časopisov? Aj vy môžete mať kuchyňu, spálňu, kúpeľňu či samotnú sedačku ako z lifestylového magazínu. Ako na to? Ideálnym riešením je bývanie na mieru, ktoré vie vyriešiť všetky osobité nároky vášho interiéru a splniť aj najtajnejšie priania.

Pýtate sa, prečo sa pri zariaďovaní domácnosti obrátiť na profesionálov so skvelými odporúčaniami, ktorí vám vytvoria bývanie na mieru? Dôvodov je hneď niekoľko. Na úvod sú to skúsenosti, vďaka ktorým poznajú veľa tipov a trikov. V prípade nejakého problému už vedia, ako ho riešiť, keďže sa s ním už pravdepodobne stretli. 

Spálňa, Möbelix.

Veľa ľudí má mnoho predstáv, ktoré nevedia celkom definovať alebo preniesť ich do reality. V tomto prípade odborníci vedia, ako klásť správne otázky, ktoré vás spoločnou komunikáciou privedú k určitej predstave. Na základe toho vám predložia viacero variantov a riešení, ktoré by vás možno ani nenapadli.

Kúpeľňa, Möbelix.

Rovnako vám pomôžu ušetriť, závisí už len od vášho rozpočtu. Orientujú sa v ponuke materiálov a jednotlivých prvkov či dizajnov, takže vo finále vám možno navrhnú lacnejšie riešenie, než by ste si naplánovali vy.

Výsledok bude originál, pretože každý človek je iný a má individuálne predstavy. Samozrejme, zájsť do obchodu a vybrať si zo sériovej ponuky nábytku je pohodlné a rýchle. Často sa však oplatí počkať. Sedacia súprava navrhnutá na mieru zapadne do vášho priestoru a každodenného života predsa len lepšie ako univerzálny kúsok.

Obývačka, Mobelix

Čo sa oplatí plánovať na mieru?

Plánovanie kuchyne je náročné s ohľadom na to, aby ste mali dostatok úložných priestorov, pracovnej plochy a všetko na seba pekne nadväzovalo. To môže byť niekedy náročné aj pre profesionála, navyše sa často v kuchyni stretávate s nedostatkom miesta alebo atypickým priestorom. Práve bývanie na mieru umožňuje myslieť pri plánovaní na všetky problémy spôsobené špecifikami danej dispozície.

A navyše vám umožní vybrať si spôsob otvárania, nadväznosť úložných priestorov, umiestnenie spotrebičov a mnoho ďalších praktických riešení.

Kuchyňa, Möbelix.

Sedacia súprava je pre mnohých z nás stredobodom života. Niekto ju využíva na sledovanie televízie vo dvojici, niektorí na krátky popoludňajší relax, iní zas v obývačke organizujú večierky pre priateľov. Niekto zas potrebuje ďalší odkladací priestor, či má rád pohodlie a hlboký sed je pre neho nutnosť. Sedačka na mieru to všetko zohľadní.

Obývačka, Mobelix

Spálňa je intímnym priestorom, kde by sa obzvlášť malo dbať na individualitu. Nechajte si navrhnúť mix nábytku a ďalších zariaďovacích prvkov tak, aby zodpovedali vašej osobnosti a zvykom. Využijete tak spálňu na maximum a relax nadobudne nový rozmer. Naplánovať si však môžete nechať aj štýlovú obývačku, kúpeľňu či prakticky usporiadanú predsieň. Je to len a len o vašich prioritách.

Dobré ráno! Möbelix

Text a foto: Möbelix.

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu