Pridajte sa k PIČOM a vyhrajte nekonečný príval bubliniek!

28. júla 2022

Perlivú vodu môžete mať aj bez vláčenia fliaš z obchodu a späť.

Ešte stále vláčite sýtenú vodu z obchodu len preto, lebo nepatríte k pičom domácej? Zapojte sa do súťaže a hrajte o bublinky, ktoré budete piť, kedy sa vám zažiada!

V týchto letných horúčavách tečie voda prúdom dolu všetkými hrdlami. Ak vám však už tá obyčajná ide krkom, dajte jej iskru a zaraz bude váš pitný režim len tak perliť! Po perlivú vodu nemusíte vysmädnutí behať do obchodu a vláčiť ju domov balenú v plastových fľašiach, ktoré potom odnesiete zase na vrátenie. Pretože SodaStream vám pripraví vždy presne také osvieženie, na aké máte práve chuť – či už s riadne ostrými bublinkami alebo len nežným náznakom maličkých molekúl potravinárskeho CO2.

Ak ešte nepatríte k tým, ktorí už SodaStream majú, alebo ak už oceňujete jeho výhody a chcete mať ďalší, trebárs pre vašich blízkych, ktorí ešte netušia, aké pohodlie to prináša, skúste SodaStream jednoducho vyhrať!

SodaStream Spirit White patrí k najobľúbenejším typom prístrojov SodaStream.

Zapojte sa do súťaže na Facebooku SodaStream Slovakia a máte šancu vyhrať obľúbený SodaStream Spirit White! A nezabudnite – čím viac komentárov dáte, tým väčšiu šancu na výhru máte.


Text a foto: SodaStream

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu