Poznáte túto trojicu rodinne zameraných portálov?

1. decembra 2023
Rodina v detskom centre

Priehrštia tipov a inšpirácií pre celú rodinu. Kam s deťmi – to sa dozviete v tomto článku.

Sme skupina ľudí, aktívnych rodičov, hlavne však mamičiek. A nie je nám ľahostajné, kde a ako trávia naše deti svoj voľný čas. Predstavíme vám trojicu rodinne zameraných portálov, ktoré sú plné nápadov na výlety a informácií o podujatiach po celom Slovensku, táborov počas prázdnin, ale aj inšpirácií na tvorenie s deťmi.

1. Kam s deťmi?

Rodičia sa dosť často ocitnú v situácii, keď počas voľna rozmýšľajú, kam sa vybrať s deťmi na výlet. Portál www.KAMSDETMI.sk ponúka mnoho tipov na výlety a podujatia po celom Slovensku. Podujatia sú rozdelené podľa krajov a druhu podujatia (divadlo, kino, výstava…), vďaka čomu si každý jednoducho vyhľadá podujatie v okolí svojho bydliska a druh podujatia, o ktorý má záujem a podľa toho, čo dieťa baví.

Na stránke nájdete okrem podujatí aj kategóriu Miesta, kde môžete načerpať inšpiráciu a informácie o konkrétnych  miestach, ktoré môžete navštíviť ako napríklad: hrady, zámky, múzeá, rodinné centrá, škôlky, hotely a iné druhy ubytovanie pre dovolenku s deťmi.

Ak sami viete o nejakých vhodných tipoch, ktoré by sa hodili na stránku KAMSDETMI.sk, môžete redakciu informovať na: info@kamsdetmi.sk.

Bohatý obsah stránky dopĺňajú pútavé súťaže a články na rôzne témy, v ktorých si na svoje prídu všetky vekové kategórie.

2. Vytvorme si

Máte doma tvorivú dušičku, ktorú baví kreslenie, lepenie, vystrihovanie a podobné kreatívne aktivity? Tak v tom prípade je stránka www.VYTVORMESI.sk určená priamo Vám.

Aj počas upršaných a sychravých dní, keď sa nedá s deťmi ísť von alebo vám to iné dôvody nedovoľujú, môžete tento čas premeniť na dni plné kreativity a tvorenia. VYTVORMESI.sk vám prináša mnoho inšpirácii na vytvorenie rôznych dekorácii, darčekov, hračiek, montessori pomôcok, ale aj tipy na rôzne recepty pre deti, pri ktorých môžete deti zapojiť do varenia, kde sa naučia niečo nové a budú môcť svoj výtvor dokonca aj ochutnať.

Deti sa hrajú a kreslia si

3. Denné tábory

Aj vy si lámete hlavu nad tým ako zariadiť, aby vaše deti zmysluplne trávilo voľný čas počas prázdnin? Odpoveď na túto otázku nájdete na stránke www.DENNETABORY.sk, kde na vás čaká bohatý zoznám táborov, stačí si len vybrať! V ponuke sú aktuálne tábory rozdelené podľa ročného obdobia, zamerania (šport, príroda, tanec, zvieratá…), lokality a veku.

Všetky tri stránky sú veľkými pomocníkmi pre rodiny s deťmi, mamičky na materskej, čerstvo zamestnaných rodičov, ale aj starých rodičov, ktorí chcú aktívne tráviť čas so svojimi vnúčatami. Tak neváhajte a poďte sa s nami inšpirovať.


Text: Kam s deťmi
Foto: Shutterstock

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu