Aj najnovšie vydanie potvrdzuje, že žijeme na Zázračnej planéte!

22. mája 2023
Zázračná planéta 3/2023

Zhruba polovica obyvateľov Slovenska dnes býva v panelákoch. Možno je to aj váš prípad, ale aj keby nie, určite vás zaujme článok v najnovšom vydaní Zázračnej planéty o tom, ako Slovensko v 20. storočí doslova zaplavili paneláky.

A možno zistíte čosi zaujímavé aj o panelákoch vo svojom meste! A nezabudnite! Ak nám pošlete fotku svojho mesta, ako vyzeralo kedysi a ako vyzerá dnes, zaradíme vás do žrebovania o ročné predplatné Zázračnej planéty.

Nukleárne explózie

Ako prebieha najničivejší výbuch, aký človek dokázal stvoriť? A kam sa ukryť? To sa dozviete v článku o atómových výbuchoch, vývoji nukleárnych bômb a priebehu nukleárnych testov.

Zázračná planéta 3/2023

Koľko stoja korunovačné klenoty?

Korunováciu nového britského kráľa sprevádzala pompéznosť, obrady a žiarivé klenoty. Aká je hodnota týchto historických kúskov?

Zázračná planéta 3/2023

V páse asteroidov

Nie je to ani zďaleka také zaplnené prostredie, ako to vyzerá v hollywoodskych filmoch – v skutočnosti je tam skôr pusto. Žiadna nuda tam však nehrozí, potuluje sa tam totiž množstvo vesmírnej „hávede“.

Zázračná planéta 3/2023

Váš obľúbený časopis nájdete už teraz v novinových stánkoch a v predajniach s tlačou. Ak naň nechcete zakaždým čakať, rovno si ho predplaťte. K dvojročnému predplatnému teraz napríklad získate okrem veľkej zľavy aj spoločenskú hru s názvom Všetky divy sveta úplne ZADARMO. Predplatiť si ho môžete tu!

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu