Aj počas Black Friday si môžete predplatiť skvelé čítanie na rok dopredu!

24. novembra 2023
Sportmedia titulky časopisov

Vydavateľstvo Sportmedia vydáva už dlhé roky časopisy zamerané na zdravý životný štýl, šport a voľný čas. Predplaťte si svoj obľúbený hneď teraz a získajte k nemu skvelý darček.

Vyberte si jeden z ôsmich časopisov podľa témy, ktorá vás najviac baví. Alebo ho predplaťte vašim blízkym. Viete totiž, čo je najväčšou výhodou predplatného časopisu? To, že prináša vám alebo vašim milovaným radosť počas celého roka.

Pre aktívne ženy

Titulka RELAX 06/2023
Titulka RELAX 6/2023

Magazín RELAX, ktorý prešiel začiatkom tohto roka zásadným redizajnom prináša na 160 stranách množstvo hodnotného obsahu a venuje sa okrem duševného zdravia a športu aj cestovaniu, oddychu a vzťahom.

Predplaťte si magazín RELAX na dva roky a získajte MARK prírodný tvarujúci olej v hodnote 26,95 € zadarmo. Keď si ho predplatíte na jeden rok, získate k predplatnému praktickú funkčnú čelenku GARMIN.


Pre bikerov a cyklistov

Biker 07/2023
Cyklistika 4/2023

Pre fanúšikov dvojkolesových tátošov je k dispozícii časopis Biker, ktorý má za sebou už 101 vydaní, alebo obľúbený časopis Cyklistika. Vyberajte podľa toho, či viac inklinujete k horskej alebo k čoraz populárnejšej cestnej cyklistike.

Ak sa neviete rozhodnúť, vyberte si balíček Biker + Cyklistika. Za cenu jedného predplatného získate hodnotné čítanie o svete MTB aj cestných bicyklov.


Vezmeme vás do raja surferov!

A nielen do jedného. A nielen surferov, ale aj windsurferov a iných milovníkov oceánu a vodných športov.

Predplaťte si časopis Windsurfer/Kitesurfer na dva roky a dostanete k nemu Wind&Kite okuliare.


Pozor bežci, dôležité čítanie nájdete v Runningu!

Running 4/2023

Časopis Running vychádza štyrikrát do roka a vždy je plný množstvom dôležitých informácií, určených pre bežcov začiatočníkov aj pokročilých.

Predplaťte si časopis Running na dva roky a získajte MARK prírodný tvarujúci olej v hodnote 26,95 € zadarmo. Keď si ho predplatíte na jeden rok, získate k predplatnému praktickú funkčnú čelenku GARMIN.Skvelé čítanie na voľný čas

Zázračná planéta titulka
Svet zvierat 3/2023 titulka
Pravdivá história 4/2023 titulka

Prinášame vám aj skvelé čítanie na voľný čas. Vyberiete si, či už máte radi svetovú a slovenskú históriu, zvieratká alebo zaujímavosti o našej planéte.


Text a foto: red

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu