Kvalitné cyklistické okuliare – základná výbava každého cyklistu

Športové okuliare BBB

Cyklistické okuliare – drobný detail, bez ktorého sa žiaden cyklista nezaobíde. Dnes si posvietime na niekoľko noviniek, ktoré by ste si v žiadnom prípade nemali doma zabudnúť.

BBB BSG-70 FULLVIEW HC PH

BBB BSG-70 FULLVIEW HC PH
Športové okuliare BBB BSG-70 FULLVIEW HC PH

Tieto moderné a štýlové športové okuliare s PH fotochromatickými sklami s priepustnosťou svetla od 17 do 82% a vysokým kontrastom nebudete chcieť zložiť. Povlak na sklách proti zahmlievaniu zaistí jasný výhľad za akýchkoľvek podmienok. Tieto cyklistické okuliare majú rám vyrobený z vysokokvalitného odolného Grilamidu. Pre ideálne pohodlie majú nastaviteľný nosník, ktorý je pogumovaný rovnako ako flexibilné nožičky pre optimálne usadenie na hlave. Tieto okuliare nájdete na eshope s cyklistickými potrebami www.skprofibike.sk

Športové okuliare BBB BSG-70 FULLVIEW HC PH
Športové okuliare BBB

BBB BSG-61PH COMMANDER

Športové okuliare s fotochromatickým sklom BBB BSG-61PH COMMANDER
Športové okuliare s fotochromatickým sklom BBB BSG-61PH COMMANDER

Cyklistické okuliare od legendárnej značky BBB majú futuristický dizajn. Nenechajte sa však odradiť ich vzhľadom, ktorý okrem funkčnosti zabezpečuje jazdcovi aj ideálny komfort. Okuliare disponujú špeciálnym 3-stupňovým systémom nastavenia dĺžky nožičiek okuliarov. Určite na nich oceníte vymeniteľné polykarbonátové sklá so špeciálnym systémom prúdenia vzduchu a vrstvou proti zahmlievaniu na vnútornej strane. Tá zaisťuje lepší výkon vo vlhkom počasí. Okrem toho sklá disponujú hydrofóbnym povlakom, takže ani dážď vás nezastaví. Okuliare BBB BSG-61 sú dodávané s púzdrom. 

BBB BSG-63PH FULLVIEW 

Bližšie sme sa pozreli na ďalšiu novinku od výrobcov BBB. Cyklistické okuliare majú bezrámový dizajn, ktorý poskytuje neobmedzený výhľad a pocit ľahkosti. PH sklá sa samé adaptujú na intenzitu svetla a jeho podmienky. Na ich nosenie si ľahko zvyknete. Okuliare sú veľmi ľahké, dokonale sa prispôsobia vašej tvári a poskytujú 100% UV ochranu. 

Športové okuliare fotochromatické BBB
Športové okuliare fotochromatické BBB

Vynikajúce športové okuliare s fotochromatickými rámami sa stanú neoddeliteľnou súčasťou vašej cyklistickej výbavy. 

Kvalitné cyklistické okuliare - základná výbava každého cyklistu
Kvalitné cyklistické okuliare – základná výbava každého cyklistu

Zdroj: www.bol.com

BBB BSG-51PH SELECT OPTIC 

Športové okuliare BBB BSG-51PH Select optic s fotochromatickým sklom sú okuliare určené pre cyklistov, ktorí potrebujú dioptrické okuliare. Sú dodávané s rámikom pre dioptrické okuliare podľa predpisu. Vymeniteľné fotochromatické sklá prepúšťajú 17 -85% svetla. V závislosti od množstva svetla automaticky stmavnú alebo sa zosvetlia. Rovnako disponujú 100% UV ochranou. Tieto cyklistické okuliare vám dajú možnosť  vytvoriť si vlastný štýl. S vymeniteľnými sklami a gumenými rúčkami si doladíte štýl podľa vašej výbavy.

BBB BSG-51PH SELECT OPTIC 

Foto: BBBcycling, Skprofibike

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu