Letná dovolenka v kúpeľoch? Skúste Kúpele Dudince

Opaľovanie na terase Mineral

Dovolenkovať na Slovensku je čoraz populárnejšie, preto aj Kúpele Dudince evidujú nárast tých, ktorí si sem prídu oddýchnuť a spájajú to s liečbou minerálnou vodou.

Keďže leto je vrcholom sezóny, ubytovacie zariadenia sú veľmi vyťažené a preto odporúčame klientom, aby si pobyt rezervovali v dostatočnom predstihu. No aj na poslednú chvíľu sa väčšinou dá niečo nájsť, najmä ak ide o kratšie pobytov.

Exteriér kúpele Dudince
Exteriér kúpele Dudince

Obľúbené sú aj víkendové pobyty, tie sú v ponuke celoročne a využívajú ich klienti „na skúšku“.


Väčšina ľudí ale prichádza najmä za liečivou minerálnou vodou, ktorá pomáha pri liečbe pohybového, nervového ústrojenstva, ochoreniach srdca či chorobách z povolania. Absolvujú ju aj ľudia, ktorí majú sedavé zamestnanie a počas dovolenky chcú pre seba niečo spraviť (keďže počas roka na to nemajú čas) – spoja tak príjemné s užitočným.

Liečivá voda v Dudinciach pomáha pri liečbe pohybového, nervového ústrojenstva, ochoreniach srdca či chorobách z povolania.
Liečivá voda v Dudinciach pomáha pri liečbe pohybového, nervového ústrojenstva, ochoreniach srdca či chorobách z povolania.

Pre zdravie aj oddych ponúkame pobyt Kúpeľná dovolenka.
V cene je zahrnuté:

  • ubytovanie: Rubín, Smaragd alebo Minerál
  • polpenziu alebo plnú penziu (bufetové raňajky, obed alebo večera ako výber z menu, šalátový bufet)
  • 1 liečebnú procedúru denne (počet nocí = počet procedúr, podávanie procedúr: Po až So; procedúry sú vopred určené, takže ešte pred nástupom viete, na čo sa môžete tešiť)
  • denne vstup do vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoročne)
  • denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzky),

pričom ako bonus si môžu klienti namiesto wellness vstupu uplatniť celodenný vstup na kúpalisko.

SM systém - nová metóda cvičenia
SM systém – nová metóda cvičenia

V rámci leta môžu naši klienti využiť pobytový balíček s názvom Leto s Dudinkou, kde okrem ubytovania, polpenzie a iných výhod môžu využívať aj celodenný vstup do areálu kúpaliska. Tento pobyt ponúkame od júna do konca augusta.

Môžete tak spojiť pobyt v kúpeľoch a napríklad doplatiť rôzne procedúry a zároveň si užiť naplno kúpalisko.

Pohľad zvrchu na kúpele Dudince
Pohľad zvrchu na kúpele Dudince

Novinky, ktoré pripravujeme na leto:

V areáli kúpeľného parku chceme zriadiť letnú čitáreň, kde by sme eventuálne vedeli zabezpečiť aj autorské čítania rôznych spisovateľov.


Tiež môžete využívať nanovo zrekonštruovanú klimatizovanú spoločenskú sálu a kaviareň v LD Smaragd s možnosťou vyjsť na terasu, ktorá je v areáli kúpeľného parku plného zelene. Tento park nielen poskytuje tieň, no nachádza sa v ňom aj „chodník zdravia“, ktorý môžu naši kúpeľní hostia bezplatne a neobmedzene využívať.

Liečebný dom Smaragd
Liečebný dom Smaragd

Samozrejmosťou sú hudobné večery, posedenie pri „Kolibe“ so živou hudbou, ako aj návšteva kúpaliska Dudinka, ktoré prevádzkujú Kúpele Dudince, a.s. Nadšencov plávania poteší možnosť využiť vonkajší bazén pri Liečebnom dome Rubín, ako aj slniť sa na terasách našich liečebných domov a kúpeľného hotela.

Zľavy u nás majú dlhoroční klienti, ako aj tí, ktorí si objednajú pobyt cez náš web www.kupeledudince.sk (5 % na pobyty Medical GOLD a Medical PLATINUM).

Masáž lávovými kameňmi
Masáž lávovými kameňmi

Kúpele viacerých prvenstiev

Medzi kúpeľnými destináciami Slovenska patrí Dudinciam hneď viacero prvenstiev. Sú najjužnejšie situované, čomu vďačia za najvyšší počet slnečných dní v roku. Ekologicky čisté a tiché prostredie Dudiniec je tým najlepším miestom na rýchle načerpanie energie.


V súčasnosti sú najmenším mestom na Slovensku. Zároveň sa pýšia dvojitým superlatívom, aký sa len tak ľahko nevidí – sú medzi najmladšími, a zároveň najstaršími kúpeľmi na Slovensku. Ako je to možné?

Jednými z najmladších sú z pohľadu začatia budovania kúpeľných hotelov až v novodobej povojnovej histórii, a najstaršími preto, lebo miestny minerálny prameň pomáhal ľuďom už pred dvomi tisícročiami.

Rímske kúpele za hotelom Rubín
Rímske kúpele za hotelom Rubín

Región Hont – známy i neznámy

Popri kultúrnych a spoločenských podujatiach, wellness a športových možnostiach láka návštevníkov Dudiniec aj okolie. Malebný, rázovitý Hont pozýva návštevníkov do známych aj menej známych lokalít, aby záujemcom odkryl svoje poklady.

Dudince Koliba
Dudince Koliba

Kaštieľ vo sv. Antone a historická Banská Štiavnica s majestátnym Sitnom sú od Dudiniec vzdialené len 40 km. Milovníkov vína očaria nielen miestne pivničky, ale aj tie známejšie v Sebechleboch. V nenápadnej dedinke Brhlovce sa im zasa naskytne pohľad na jedinečné skalné obydlia.

1/1
Zavrieť reklamu