Tenisky určené na prekonávanie rekordov

1. februára 2024
Bežecké tenisky New Balance FuelCell SC Elite v4

Nový prírastok v rodine New Balance FuelCell SC Elite v4 je pripravený zvýšiť váš bežecký výkon a pomôcť vám dosiahnuť osobné rekordy.

Séria Elite, ktorá sa prvýkrát predstavila v roku 2020, sa neustále zdokonaľuje na základe spätnej väzby od bežcov a testov s vrcholovými športovcami. Táto štvrtá verzia, ktorá vznikala pri výrobe predchádzajúceho modelu v3, prináša inovácie, ktoré z nej robia úplne odlišnú topánku.

Najväčšou zmenou, hoci neviditeľnou na prvý pohľad, je nová pena v medzipodošve vyrobená z 100% materiálu PEBA (polyether blockamid). Toto vylepšenie zvyšuje návratnosť energie na úžasných 87%, oproti 83% u predchádzajúcej verzie. V kombinácii s novou tenšou karbónovou doskou Energy Arc a vhodne umiestnenými dutinami, topánka ponúka ešte väčšiu dynamiku a poskytuje takmer “agresívny” zážitok z behu.

Hladký prechod od päty k špičke je dosiahnutý vďaka novo navrhnutému profilu podošvy, zatiaľ čo dezén z pevnej gumy zabezpečuje stabilitu aj pri zákrutách. Nezabudli sme ani na komfort, nový zvršok využíva technológiu FantomFit, ktorá poskytuje vyššiu priedušnosť a lepšie prispôsobenie chodidlu, najmä v oblasti strednej časti chodidla. Model je tiež vizuálne ohromujúci s odvážnymi farebnými kombináciami a geometrickými výrezmi na medzipodošve.

Bežecké tenisky New Balance FuelCell SC Elite v4

FuelCell Supercomp Elite v4 je topánka, ktorá spája zlepšenú návratnosť energie, nízku hmotnosť a vysokú priedušnosť. Všetko je optimalizované pre dosiahnutie najlepších výsledkov a účasť na najväčších svetových bežeckých podujatiach. Je to topánka, s ktorou môžete vytvoriť nové osobné rekordy.

Klúčové vlastnosti modelu SC Elite v4:

  • Medzipodrážka FuelCell vyrobená z PEBA vznikla po rokoch výskumu.
  • Energy Arc spojuje športovú geometriu dosiek z uhlíkových vlákien s dutinami v medzipodošve, čím sa zvyšuje akumulovaná energia a celková návratnosť energie.
  • Profil Rocker zabezpečuje hladký prechod od päty k špičke.
  • Pevná gumová podrážka pre vynikajúcu priľnavosť.
  • Zvršok FantomFit s ultraľahkou lepenou podporou.
  • Hmotnosť: 237 g (pánska verzia).
  • Pokles: 4 mm.

Nech vás FuelCell SC Elite v4 prevedie k novým výškam a rekordom na bežeckých tratiach! Viac informácií sa dozviete na tejto webovej stránke.


Text a foto: New Balance

1/1
Zavrieť reklamu