Tri jarné a letné trendy pre štýlový domov

Obývačka, Mobelix

Premýšľate, čím oživiť svoj interiér po zime? Ako do neho dostať jar a svieže farby, prípadne mu rovno dodať nádych letnej dovolenky? Alebo vyznávate skôr nadčasový štýl bez ohľadu na ročnú dobu? Žiadny problém. Inšpirujte sa týmito 3 trendmi.

S blížiacou sa jarou asi mnoho ľudí cíti túžbu vniesť do svojho bývania zmenu, či už ľahkú pre osvieženie, alebo radikálnejšiu pre pocit, že začína nová etapa. Pokiaľ medzi nich patríte, alebo rovno hľadáte inšpiráciu pre svoj nový domov, určite sa začítajte do nasledujúcich riadkov.

Spálňa, Mobelix

Jar plná farieb

Trend Sense of Spring je plný šťavnatých, ale vkusných a príjemných odtieňov žltej, zelenej a modrej, rovnako ako rastlinných motívov a prírodných materiálov. Prím hrajú textílie, najmä vankúšiky, závesy či plédy, a samozrejme dekorácie, ako sú sklenené aj keramické vázy, dekoračné podnosy alebo najrôznejšie stojany na kvety.

Oživte s nimi svoju obývačku, a keď k nim vyberiete ešte niektorú zo sviežej posteľnej bielizne, môžete sa pustiť aj do spálne. Veselé farby v jedálni skombinujte s neutrálnymi tónmi a vznikne perfektné miesto na vychutnanie nielen veľkonočnej hostiny.

Nesmrteľná čiernobiela

Všetci, ktorí si potrpia na výrazný a nadčasový štýl, si určite zamilujú trend Cross the Line. Milovníci čiernej elegancie môžu vyberať z veľkého množstva dekoračných predmetov s originálnym dizajnom, ako sú vázy, sochy, obaly na kvetináče, dekoratívne misy či atypické svietniky.

Spálňa, Mobelix

Šik spálňu získate, keď svoju posteľ oblečiete do atraktívnych pruhovaných obliečok v čiernobielom prevedení. Obývačke doprajte hrejivé spojenie jemnej krémovej a kontrastnej čiernej. Napríklad prostredníctvom regálov, nástenných políc, obrazových rámov alebo ozdobných zrkadiel.

Jedáleň, Mobelix

Svieži letný vánok

Kto by sa chcel doma cítiť neustále ako na dovolenke? S trendom Ocean Air je to nielen možné, ale dokonca aj celkom jednoduché. Základom je interiér ladený tón v tóne do béžových odtieňov, či už ide o čalúnenie nábytku, kúsky z masívneho dreva alebo doplnky z prírodných materiálov. Príjemným osviežením ako morský vánok sú  textílie, sklo či keramika v krásnych tónoch azúrovej a tyrkysovej.

Obývačka, Mobelix

Okrem vankúšikov s boho aplikáciami, ľahkých diek so strapcami a pohodlných podsedákov, môžete vyberať z pôvabných sklenených váz, riadu a kvetináčov z glazovanej kameniny alebo keramických svietnikov. Nakoniec nezabudnite pridať nejaký relaxačný prvok, napríklad ratanové či závesné kreslo, alebo hojdaciu sieť.

Tak čo, oslovil vás niektorý z týchto trendov? Tak rýchlo na nákupy a pustite sa do diela!


Text a foto: Möbelix

1/1
Zavrieť reklamu