Umenie byť Ženou – čas, ktorý venuješ sama sebe

Umenie byť ženou

Nebaví ťa už riešiť všetko online? Chceš sa stretnúť s podobne naladenými ženami a pritom si vypočuť veľmi zaujímavé témy. Práve toto nájdeš na konferencii pre všetky ženy – Umenie byť Ženou, 30. apríla 2022 v Bratislave.

Opýtali sme sa organizátoriek ako konferencia vznikla a na čo sa môžete tešiť tento rok:

Konferencia vznikla z našej vlastnej potreby zažiť rôznych speakrov a rôzne témy na jednom mieste v jedeň deň. Pre nás a myslím si, že pre kohokoľvek iného je dôležitá hodnota čas. Najmä ten, ktorý si venujeme samým sebe, čas, keď robíme niečo len pre seba. Nechceli sme tráviť víkendy na workshopoch a seminároch mimo našej rodiny, ale mali sme túžbu vypočuť si zaujímavých ľudí. To bol ten hlavný motív. V tom čase na Slovensku nič podobné nebolo.

Veľa žien prichádza hlavne preto, lebo chce zmeniť niečo vo svojom živote a hľadá inšpiráciu, či cestu ako to urobiť. Otvárame ženám priestor vnímať samé seba a svoje potreby, ponúkame priestor byť s inými ženami a spoznávať sa i takto.

Dorothe Trassl ako psychologička a učiteľka jógy prepája vo svojej práci terapeuta Cesty, vedomého kouča a terapeuta E-motion trauma jógy.

Ponúkame priestor spoznať nové možnosti a spôsoby života, návod ako vyriešiť a zmeniť konkrétne „problémy”, ktorým ženy čelia v rôznych oblastiach svojho života a taktiež možnosť spoznať a vyskúšať si nové spôsoby, aby našli odpovede na svoje otázky.

Pretože tak, ešte viac žien bude môcť pocítiť ľahkosť, uvoľnenie a dokáže rozpoznávať niečo nové, niečo dokonalé, čo pramení priamo z ich srdca.

Organizujeme podujatia pre ženy, kde sa ženy, stretávajú na inšpiratívnych prednáškach zaujímavých speakrov. Veľa žien však prichádza hlavne preto, lebo chce zmeniť niečo vo svojom živote a hľadá inšpiráciu, či cestu ako to urobiť.

Veríme, že myšlienky ovplyvňujú naše slová, slová sa menia na skutky a naše skutky ovplyvňujú náš život. Keď chceme zmeniť náš život, začnime inak myslieť..

Posledné dva roky nebolo možné, aby ženy prišli osobne, tento ročník bude preto špeciálny.

Na koho sa možeme tešiť tento rok?

Tento rok naše pozvanie prijali Lenka Lutonská, úžasná mentorka, ktorá priletí z Londýna s prednáškou Fázy vytvárania zázrakov v Tvojom živote.  Dorothe Trassl nás naučí ako na naše emócie – os stredu a strach k pokoju a slobode.

Lenka Lutonská sa venuje neurolingvistickému programovaniu.

Ďalšie témy prinesú:

Tomáš Eichler – Ako byť sama sebou pomocou mentálneho ticha: spite lepšie, myslite lepšie, žite lepšie. 
Monika Hodásová- Desatoro zdravej ženy.
Lívia Danningerová – Narodili sme sa, aby sme žiarili.
Martin Lajprík – Prečo sme tuční, nefungujú nám vzťahy a nie sme šťasní.
Petra Boušková – Vytvorte si vlastnú komunikačnú črtu.
Anita Szaboová – Návod ako sa vyliečiť z endometriózy.
Ľubka Madudová – Intuícia v novej dobe.
Jiří Halda – Rešpekt k ženám.
Blanka Lichterová – Ako nájsť a nestrať samú seba v nárokoch každodenných povinností?
Jana Budařová – Liečivé konope na ceste lásky k životu

Adela Vinczeová je  ambasádorkou konferencie konferenciu už tradične bude moderovať a večer sa môžete tešiť na jej talkshow so zaujímavými hosťami. Tešiť sa môžete aj na večernú meditáciu Martiny Šedlbauer s tibetskými miskami, gongami a inými vysovibračnými nástrojmi, vďaka nim úplne vypnete a zažijete ABSOLÚTNY relax.

Adela Vinczeová je ambasádorkou podujatia.
Adela Vinczeová je ambasádorkou podujatia.

Čo je podľa vás Umenie byť ženou?

Hmm, nemyslíme si, že byť ženou je umenie. Len keď je na nás pri práci, deťoch a domácnosti toho trochu moc, je dôležité sa zastaviť, rozhliadnuť sa okolo seba a nájsť si čas sama pre seba. Aspoň hodinu denne. My ponúkame 1 deň na zastavenie sa, 1 deň pre seba.

Viac info: umeniebytzenou.sk

Saša Pevalová a Marcela Reisz

Umenie byť ženou sa uskutoční na konci apríla v Bratislave.
1/1
Zavrieť reklamu