Vianočné upratovanie bude hračka 

11. decembra 2023
Bosch Unlimited Serie | 7

Upracte si domácnosť od podlahy až po strop bez toho, aby vás rozboleli kríže. S vysávačom Bosch Unlimited Serie | 7 sa už nemusíte zohýbať.    

Žiadna smietka neunikne novému akumulátorovému vysávaču s ohybnou trubicou. Integrovaný kĺb sa dokáže ohnúť až do uhla 90°, vďaka čomu bez námahy povysávate aj pod nízko položeným nábytkom, pohovkami alebo posteľami bez toho, aby ste sa museli zohýbať, alebo si kľaknúť.  

LED svetlami si posvietite na všetky nečistoty aj v najčernejšej temnote. A stačí uvoľniť hubicu jednou nohou a pohodlne upracete aj plochy na vyššom nábytku.    

Bosch Unlimited Serie | 7 váži iba 1,4 kg, takže dokáže povysávať aj pavučiny nad hlavou.  

Doprala práčka, alebo niekto zazvonil pri dverách? Využite praktický držiak a bezpečne zaparkujte vysávač na opierke stoličky, alebo o okraj stola.  

A keď je všetko hotové, uložíte pomocníka do nástennej stanice, kde sa dobije, aby bol opäť v plnej pohotovosti, keď ho budete potrebovať. Bez kábla sa s ním môžete voľne pohybovať po celom byte.    

Bosch Unlimited Serie | 7 má užitočné príslušenstvo na vysávanie pohoviek, matracov alebo ťažko dostupných miest v aute.  

Viac informácií na www.bosch-home.com/sk. 

Ak si do 20. decembra 2023 kúpite vysávač Bosch Unlimited Serie | 7, dostanete späť 80 eur.  


Text a foto: Bosch

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu