Bezeckepotreby.sk predstavujú novinky od CEP

8. novembra 2021

Zima klope na dvere, a tak si BEZECKEPOTREBY pre vás pripravili to najlepšie a najhrejivejšie od značky CEP.

Zimná bežecká sezóna je už za dverami a značka CEP si pre vás pripravila novinky. Ako už iste viete, CEP už dávno nie sú len ponožky či kompresné podkolienky. V letnej kolekcii priniesli komplet bežecké oblečenie a teraz na zimnú sezónu pre vás opäť pripravili novinky. Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

1. Zimné bežecké ponožky a podkolienky

Začneme ponožkami, ktoré opäť menia názov. Zimné bežecké ponožky či podkolienky ste v minulej sezóne poznali pod názvom CEP Winter Socks. V aktuálnej kolekcii ich nájdete pod názvom CEP Cold Weather Socks.

Našťastie, nezmenil sa iba ich názov. Novinkou v rade zimných ponožiek a podkolienok je technológia Termal Clima.

Táto technológia bola špeciálne navrhnutá pre rad ponožiek a podkolienok Cold Weather tak, aby udržala chodidlo v teple aj pri mínusových teplotách.

Tento efekt je možný vďaka high-tech priadzi a vrstvám vzduchu medzi vrstvami jednotlivých vlákien. A keďže je reč o značke CEP, všetky známe benefity sú, samozrejme, súčasťou balenia.

2. Zateplené bežecké nohavice

Elastické nohavice má CEP v ponuke už dlhšie, teraz však prichádza s novým radom, ktorý nesie podobný názov ako ponožky: CEP Cold Weather Tights. Aj v tomto prípade ide o bežecké nohavice do chladného počasia. Vďaka ľahkému zatepleniu z vnútornej strany nohavíc a technológii Warm Clima si užijete svoj obľúbený beh aj v chladnejšom počasí.

Warm Clima nie je len o udržiavaní tepla, ale aj o správnej termoregulácii, teda o odvode potu. Práve tým je technológia Warm Clima taká výnimočná.

Zimný beh nie je len o chlade, ale aj o dostatočnej viditeľnosti. Vďaka technológii Smart Reflectivity CEP víťazí na plnej čiare. Integrované prvky z inovatívneho reflexného vlákna odrážajú dopadajúce svetlo, čím zvyšujú vašu viditeľnosť. Reflexná plocha, ktorá sa nachádza v celej lýtkovej časti, je dostatočne široká.

3. Zimný bežecký nátelník

Posledným dielom skladačky je zateplený nátelník CEP Cold Weather Shirts. Je ideálnou prvou vrstvou na zimné bežecké tréningy. Technológia Warm Clima poskytuje výborné zateplenie a postará sa o ideálnu termoreguláciu a potrebný odvod potu.

Zaujímavá je aj technológia pletenia Smart Stretch. Ide o zmes polyamidov a spandexu, vďaka ktorej nátelník perfektne sedí a umožňuje voľnosť pohybu.

Komfort zvyšuje bočný zips v prednej časti, ktorý uľahčuje obliekanie, a úložný priestor na zips v zadnej časti.

Vaša viditeľnosť je pri vrchnej časti oblečenia nesmierne dôležitá, preto aj v tomto zateplenom nátelníku nájdete technológiu Smart Reflectivity. Integrované reflexné prvky majú rovnaký tvar ako na zateplených nohaviciach, preto práve v spojení s nimi dostanete skvelý bežecký set. Reflexné prvky sa nachádzajú na celých rukávoch a v zadnej časti na chrbte.

Bežecké doplnky

Ak sa Vám nová zimná kolekcia značky CEP páči a chceli by ste sa do nej komplet zaodieť, CEP má v ponuke aj zimné bežecké rukavice. Sú mierne zateplené, obsahujú reflexné prvky a vďaka špeciálnej vrstve na bruškách prstov s nimi viete ovládať aj svoj smartfón. Nechýbajú ani zimné bežecké čiapky, CEP Winter Run Beanie a obľúbené bežecké čelenky CEP v krásnych farbách. 

Všetky novinky od CEP nájdete u autorizovaného partnera značky BEZECKEPOTREBY.sk.

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu