Hudba a motivácia pre vaše letné športovanie

4. júna 2021
Slúchadlá HIVE PODSIE BLACK

Konečne je tu pekné počasie, čo je skvelá príležitosť, ako športovať vonku, na čerstvom vzduchu. Aby bol šport nielen drina, ale aj zábava, je tu hneď niekoľko technických vychytávok, ktoré vám môžu spríjemniť tréning pod šírym nebom.

Keď potrebujete nakopnúť

Zvlášť pre prvých pár výbehov po dlhšej pauze budete iste potrebovať trochu povzbudenia, či už to bude motivačný podcast, alebo vaša obľúbená hudba. Komfort pri behaní vám prinesú bezdrôtové slúchadlá HIVE Podsie 2021 od značky Niceboy, ktoré stačí spárovať s telefónom alebo smart hodinkami.

Ovládajú sa celkom intuitívne, stačí ľahký dotyk priamo na ich tele a môžete preskočiť skladbu, zmeniť hlasitosť alebo prijať telefónny hovor. Keďže majú tieto slúchadlá navyše technológiu na potlačenie šumu z okolia, bude vás pri telefonovaní skvele počuť. A navyše niečo vydržia – či už prach, vodu alebo dážď pri behaní alebo napríklad viac než 9 hodín prevádzky. Šikovné je aj puzdro, ktoré poslúži ako nabíjačka na cesty a s ktorým máte zaručenú energiu až na 35 hodín.

Kondícia pod kontrolou

Či už športujete kvôli chudnutiu, pre zdravie alebo jednoducho pre radosť, určite vás zaujíma, ako je na tom vaša kondícia a či sa váš výkon časom zlepšuje.

Vďaka smart hodinkám X-fit Watch Pixel od Niceboya budete mať neustále prehľad o tom, koľko krokov ste prešli, koľko kilometrov ubehli, a ak ste všestrannými športovcami, určite oceníte, že tieto hodinky majú na výber zo siedmich najčastejších športových aktivít.

Okrem výkonu sledujú aj váš tep, okysličenie krvi alebo kvalitu spánku, samozrejmosťou je aj upozornenie na prichádzajúce správy či telefónne hovory. Skvelé je, že na tieto hodinky sa môžete spoľahnúť bez častého nabíjania, majú totiž výdrž až 10 dní. Navyše im neuškodí beh v prašnom teréne ani pot alebo dážď – sú proti nim odolné.

Urobte si z cvičenia zábavu

Objavili ste teraz kúzlo posilňovania na verejných ihriskách pre dospelých? Alebo ste fanúšik cvičenia s váhou vlastného tela pod šírym nebom? Aby vám šiel workout s poriadnou dávkou energie, vezmite si so sebou na ihrisko prenosný reproduktor Raze 4 Origin od značky Niceboy.

Stačí ho spárovať s telefónom a váš tréning sa môže naplno začať. Pretože má v sebe zabudované rádio, nebudete k nemu potrebovať žiadny kábel ako anténu. Reproduktor vyniká aj svojou výdržou a odolnosťou proti prachu a vode – dokáže hrať na pláži či pri bazéne aj 20 hodín a nejaké ofŕkanie vodou mu rozhodne neublíži. Medzi ďalšie prednosti tohto reproduktora patrí aj možnosť využiť ho ako powerbanku, napríklad pre váš vybitý telefón. 

Prenosný reproduktor Niceboy

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu