Kia EV6 ťa inšpiruje na cestách

12. apríla 2024
Kia EV6

Poď za hranice každodennosti s nezabudnuteľnou Kia EV6 a dopraj si dobrodružstvo v súlade s prírodou. Užívaj si každý moment na ceste, či už smeruješ na víkendový útek do hôr alebo na cestu k novým horizontom.

S Kia EV6 získaš slobodu bezstarostne objavovať.

Kia EV6 je revolučné elektrické vozidlo, ktoré spája špičkový design, neuveriteľný výkon a ekologické vlastnosti. Tento model je stelesnením inovácie v oblasti elektromobility, ponúka dlhý dojazd na jedno nabitie, moderné technológie a luxusný interiér. Kia EV6 je dokonalým spojením štýlového designu, vysokého výkonu a udržateľnosti, čo ju robí vozidlom budúcnosti.

Nová éra automobilovej revolúcie zachvátila svet a v jej strede stojí plne elektrické vozidlo EV6 od spoločnosti Kia. Nie je to len ďalší automobil na cestách, je to skutočná inšpirácia, ktorá transformuje každú jazdu na nezabudnuteľný zážitok. Model EV6 bol vytvorený len s jediným cieľom – zdolať všetky prekážky na ceste a zmeniť spôsob, akým chápeme mobilitu.

Kia EV6

Prvým aspektom, ktorý zaujme tvoju pozornosť, je jeho dizajn. EV6 je pravdepodobne najpútavejším vozidlom svojej triedy, vytvoreným podľa novej filozofie dizajnu značky Kia “Zjednotenie protikladov”. Jeho dynamické línie a pôsobivé detaily ho odlišujú od zástupu bežných vozidiel na cestách.

S technológiou nabíjania pri napätí 800V je nabíjanie EV6 maximálne rýchle. Vďaka nej sa EV6 môže nabiť z 10 na 80 percent kapacity akumulátora za neuveriteľných 18 minút. Tento revolučný krok v oblasti elektromobilov, znamená, že zastávky na dobíjanie nebudú viac znamenať dlhé čakanie.

Vďaka energeticky účinnému tepelnému čerpadlu najnovšej generácie sa model EV6 dokáže vyrovnať s extrémnymi teplotami a dosiahnuť výborný dojazd. Aj pri extrémnych teplotách, ako je mínus sedem stupňov Celzia, dokáže vozidlo dosiahnuť 80 % dojazdu, ktorý by inak bolo možné dosiahnuť iba pri teplote 25 stupňov Celzia.

Kia EV6

Čo sa týka výkonu, EV6 nezostáva pozadu. S maximálnym dojazdom viac ako 528 kilometrov na jedno nabitie ponúka bezkonkurenčný zážitok z jazdy. Jeho elektromotory sú pripravené zrýchliť vás zo 0 na 100 km/h za pár sekúnd, čím umožnia zažiť špičkový výkon bez akýchkoľvek emisií.

Okrem toho je EV6 vybavený súpravou technológií, ktoré zvyšujú bezpečnosť a pohodlie jazdy. Od pokročilých systémov asistencie vodiča po rozšírené možnosti pripojenia a informačno-zábavné funkcie, tento crossover je navrhnutý tak, aby zjednodušili každú tvoju cestu.

Kia EV6 je viac ako len vozidlo. Je to symbol nového veku automobilov, ktorý smeruje k udržateľnej budúcnosti. Slogan značky “Movement that inspires” dokazuje, odhodlanie značky stať sa svetovým lídrom elektromobility. Takže ak hľadáš elektrické vozidlo, ktoré ťa inšpiruje na každej ceste, neváhaj a príď vyskúšať Kia EV6 a zaži nezabudnuteľný zážitok na vlastnej koži.


Text a foto: KIA

1/1
Zavrieť reklamu