O vianočnú pohodu sa za vás tento rok postaráme!

11. decembra 2023
Príbor WMF Atria

Zimný čas a s ním aj Vianoce sa neodkladne blížia. Prinášame tipy na vianočné darčeky a tiež tipy, ako si jednoducho doma vytvoriť krásnu vianočnú atmosféru alebo si skrátka urobiť radosť už pred Vianocami.

Tento rok nebuďte v strese, produkty značky WMF vám pomôžu navodiť pokojnú a príjemnú náladu, nech už budete kdekoľvek.

S príbormi značky WMF nikdy nešliapnete vedľa. Všetky sady sú vizuálne prepracované, prinášajú eleganciu na stolovanie, a rozžiaria váš stôl pri akejkoľvek príležitosti. Sú vyrobené z nerezovej ocele Cromargan®, teda sú vybavené tvrdším povrchom a sú tak odolné proti poškriabaniu a opotrebovaniu. Či už siahnete po klasickej sade 30 ks príborov WMF Atria, vydáte sa dizajnovou cestou príborov WMF Sentic, alebo vyberiete ktorúkoľvek inú z ponúkaných sád, neurobíte chybu. Príbory s vami vydržia večnosť a pri každoročnom vianočnom stolovaní vám zaiste prídu vhod.

Odporúčaná cena: 3 799 Kč

Príbor WMF Sentic
Príbor WMF Atria

Skvelý darček pod stromček sú určite nože. Značka WMF, ktorá svoje nože vyrába v Nemecku, je na nich naozajstný špecialista a postará sa tak o spokojnosť ako úplných začiatočníkov, tak pokročilých kuchárov, ktorí na dokonalé nože nedajú dopustiť. Vyberte niektorý z ponúkaných starostlivo vyrobených jednotlivých nožov, alebo stavte na istotu a kúpte jednu z kvalitných sád aj so stojanom, ktorý zapadne v každej kuchyni. Odporúčanie WMF: nože radu Spitzenklasse Plus.

Odporúčaná cena: 8 799 Kč

Nože WMF Spitzenklasse Plus

Ak máte medzi rodinou alebo priateľmi niekoho, kto si potrpí na novinky vo svete pomocníkov do kuchyne, siahnite po novej WMF edícii produktov v čiernom matnom dizajne, ktorý poteší všetkých dizajnovo náročných užívateľov. V ponuke je rýchlovarná kanvica WMF KITCHENminis®, stolný mixér WMF smoothie-to-go KITCHENminis®, alebo WMF hriankovač XXL KITCHENminis®.

Odporúčaná cena: rýchlovarná kanvica 2 899 Kč, stolný mixér 2 149 Kč, hriankovač 2 999 Kč

Rýchlovarná konvica WMF

Aj maličkosti potešia! Konkrétne tieto sú určené napríklad pre vašich blízkych, ktorí sa práve presťahovali do nového bývania a zariaďujú si dizajnovú domácnosť. Kolekcia WMF barista ponúka malé radosti ako napríklad set na podávanie kávy a čaju – kanvičku na mlieko a cukorničku, dávkovač na cukor alebo smotanu.

Odporúčaná cena: 1 499 Kč

Kolekcia WMF barista

A ak už dlho pokukujete po kvalitných pomocníkoch vo svete kávy a nedáte dopustiť na krásny dizajn a spoľahlivosť, kúpte sebe alebo svojim blízkym jeden z našich kávovarov na filtrovanú kávu. Medzi naše odporúčania patrí WMF Aroma KITCHENminis®, alebo kávovar s nerezovou kanvicou WMF Lumero. Pre kávových znalcov potom odporúčame pákový kávovar Espresso WMF Lumero, ktorý sa behom jednej minúty postará o ktorýkoľvek z vašich obľúbených nápojov, ako je čerstvé espresso, cappuccino, latte macchiato alebo cafe americano.

Odporúčaná cena: prekvapkávač 2 749 Kč, kávovar 6 999 Kč


Potešte vyššie spomínanými produktmi kohokoľvek vo svojom okolí, vybavte sa na vianočné stolovanie dizajnovými kúskami a zababušte sa do deky s vedomím, že na Vianoce už máte všetko obstarané. Značka WMF je tu pre vás.

Viac informácií sa dozviete na webovej stárnke WMF.


Text a foto: WMF

1/1
Zavrieť reklamu