Pozvánka pre bežcov: AZ-PNEU VERTICAL Dúbravský beh na Kobylu

4. marca 2023
Dúbravský beh 2023

Dúbravský beh na Kobylu AZ-pneu vertical voľne nadväzuje na tradíciu Valentínskeho behu Dôverun. Konať sa bude 27. mája 2023 v Bratislave – Dúbravke.

Štart a cieľ všetkých behov bude na voľnom priestranstve na ul. Pod záhradami (pri Lidli) v mestskej časti Bratislava – Dúbravka, kde bude pripravený aj sprievodný program.

Po spoločnej rozcvičke s triatlonistom Richardom Vargom pobežia deti rozdelené do vekových kategórií. Štart hlavnej kategórie 10 km na vrchol Devínskej Kobyly a späť je naplánovaný na 11.00 hod. Krátko na to odštartujú bežci v kategóriách na 5 km a pobežia po bežeckom okruhu Peťka.

Každý účastník získa krásnu veľkú liatu kovovú farebnú pamätnú medailu a možnosť vytlačiť si diplom. Mestská časť Dúbravka zabezpečí pre všetkých občerstvenie a pripravená bude aj tombola. Víťazi všetkých kategórií dostanú vecné ceny a absolútni víťazi i prize money.

Z každého zaplateného štartovného organizátori venujú 3 € Spojenej škole na Dolinského 1, Bratislava pre žiakov so špeciálnymi pedagogickými potrebami. 

Mapy behov nájdete >>> na tomto linku.

Registrácia & viac informácií >>> na tomto linku.

1/1
Zavrieť reklamu