Prvý tohtoročný Travel Planet je v predaji. Aké krajiny s ním navštívite?

30. marca 2024
Travel Planet 1/2024 titulka

Ani sme sa nenazdali a zima je za nami. Nastal najvyšší čas plánovať letné dovolenky a výlety. V prvom tohtoročnom vydaní Travel Planet vás zoberieme na miesta, ktoré máte blízko – ale aj do exotiky na druhej strane sveta.

Ponúkneme vám skvelé tipy na dovolenku v Turecku, na Cypre, ale aj v Ománe. Vydáme sa do Rakúska, tentokrát netradične za kultúrou, prejdeme sa Cremonou – talianskym rajom pre milovníkov hudby, no neobídeme ani krásny škótsky Stirling, ktorý sa svojou krásou vyrovná neďalekému Edinburghu.

Odporučíme vám aj netradičné ubytovanie. Čo tak sa ubytovať v sude v portugalských viniciach alebo v ľadovom hoteli vo Fínsku?

Kam sa tento rok vydáte? Prečítajte si nové číslo a určite nájdete množstvo inšpirácie.


Iná Ázia – Turecko

Čaká na vás prívetivá a priateľská krajina s dávnou históriou, fascinujúcou prímorskou a horskou krajinou. Ponúka atrakcie a voľnočasové aktivity, ktoré vyhovejú každému – od dovolenky na pláži až po návštevu najstarších mešít a ruín rímskych amfiteátrov.

Travel Planet 1/2024

Grécky Cyprus

Slnkom zaliate pláže lemujú tyrkysové more okolo ostrova plného kultúry a spomienok na krajiny, o ktorých kolujú mýty.

Travel Planet 1/2024

Kam vycestovať na víkend

Niekedy netušíme, aké skvosty máme na dosah ruky priamo v Európe. Poďte sa s nami pozrieť do Poľska, na Maltu a do Maďarska.

Travel Planet 1/2024

Sprievodca Slovenskom a Českou republikou

Nájdete tu Třeboň, arborétum Kysihýbel, ale aj hrad Helfštýn, Dom umenia v Piešťanoch, Luhačovice a Múzeum Davida Černého.

Travel Planet 1/2024

Časopis už teraz nájdete v trafikách a novinových stánkoch. Prajeme vám príjemné cestovanie (nielen) jeho stránkami.


Text a foto: Travel Planet

1/1
Zavrieť reklamu