V poslednom tohtoročnom Runningu vám prinášame…

11. novembra 2020
V poslednom tohtoročnom Runningu vám prinášame...

…rozhovor s neriadenou strelou Martinom Rusinom, ktorý bol ešte donedávna neznámym menom a dnes patrí medzi najlepších bežcov u nás.

Naučíte sa, ako sa pomocou jednoduchých posilňovacích cvikov uchránite pred zraneniami. Ďalej vám ukážeme štyri cviky pre zdravé kolená. Vytrvalostná bežkyňa Romana Komarňanská pre vás vypracovala šesťtýždňový plán, s ktorým sa pripravíte na jar. Naučíte sa behať ďalej aj rýchlejšie a zistíte, či nie je načase dať si od behu na chvíľu pauzu.

Dočítate sa, ako sa bezpečne vrátiť k behu po prekonaní ochorenia Covid-19. V Klinike Runningu rozoberáme plantárnu fascitídu a zápal Achillovej šľachy.

Zistíte, ako behať bezpečne v zime aj potme, a keby sa vám do behu náhodou nechcelo, prečítajte si deväť dôvodov, prečo jesenný beh milovať.

To všetko a mnoho iného nájdete už teraz vo všetkých predajniach tlače. Najvýhodnejšie však časopis Running získate s ročným predplatným, ku ktorému teraz navyše získate Retro Fusakle. Objednávajte tu: https://www.sportmedia.sk/predplatne/running

1/1
Zavrieť reklamu