Zimný RELAX je v predaji. Na čo sa môžete tešiť v tomto vydaní?

21. decembra 2023
Relax 7/2023

Pri jeho príprave sme si trochu uleteli – a namiesto bežných 160 má až 220 strán. A to za štandardnú cenu 2,99 €. Môžete sa tešiť na desiatky skvelých článkov. Ako vždy!

Zimný RELAX prináša so sebou veľkého sprievodcu zdravím srdca a ciev. Obrázok srdca a jeho romantickú symboliku poznáme už od detstva. V skutočnosti je však tento orgán v podstate viac v rukách fyziológie než romantickej literatúry (a navyše vyzerá úplne inak než na detských obrázkoch). Je to komplexný motor, ktorý udrie priemerne 70-krát za minútu, teda asi 100 000-krát denne. 

Jeho tlkot je pre život absolútne nevyhnutný. Koľko pozornosti však tomuto orgánu búšiacemu v útrobách hrudníka venujeme? Podporujeme jeho zdravie a činnosť, alebo mu skôr svojím životným štýlom škodíme? Nech už je to akokoľvek, vždy to môže byť lepšie! Poďte sa v novom zimnom magazíne Relax pozrieť na srdce ako na dlani, aby ste lepšie pochopili, čo je jeho kryptonit, a čo mu, naopak, najviac prospieva. Dozviete sa, ako zistíte, že ste už v prechode a čo potom…, ako sa vyrovnať s traumou alebo dožiť až do stovky. Nájdete v ňom praktické rady, ako si kúpiť lyže a lyžiarky, tipy na perfektné svahy a predstavíme vám nový šport – skitouring. 

Tak ešte jeden poriadny šluk, posledný raz výťah namiesto schodov, koláč namiesto šalátu, hnev namiesto pokoja a ponocovanie namiesto kvalitného spánku či sexu. A od Nového roka už len samé dobré rozhodnutia, ktoré prospejú (nielen) našej srdcovocievnej sústave. Inšpiráciu nájdete v zimnom časopise Relaxe.

Na jeho titulke nájdete slovenskú kajakárku a olympioničku Janku Dukátovú a ilustrovanú titulku nakreslila Barbora Kmecová.


Veľký sprievodca zdravím srdca a ciev

Ešte jeden poriadny šluk, výťah namiesto schodov, koláč namiesto šalátu, hnev namiesto pokoja a ponocovanie namiesto kvalitného spánku či sexu – zdravie srdcovo-cievnej sústavy ovplyvňujeme každodenne stovkami (ne)správnych rozhodnutí.

Relax 7/2023

Ako sa dožiť 100 rokov

Kľúč k dlhovekosti existuje. Dôkazom sú ľudia, ktorí sa dožili vysokého veku v zdraví. Aké je tajomstvo dlhého, vitálneho života?

Relax 7/2023

Obertauern je najviac zasnežené lyžiarske stredisko Rakúska

Zima už pomaly klope na dvere a vy ešte neviete, kam sa vyberiete na lyžovačku? Navštívili sme populárne rakúske lyžiarske stredisko Obertauern. Rozlohou ani nadmorskou výškou síce nepatrí k najpoprednejším na svete, ale skvelá infrašktruktúra a množstvo atrakcií vás dostanú. Medzi Rakúšanmi patrí k tým obľúbeným a ak ho vyhľadávajú domáci, nemôže byť zlé.

Tak čo, ste pripravení na zimné zážitky?

Relax 7/2023

Zranená duša

Traumatická udalosť nás dokáže poznamenať na celý život. Je dôležité objaviť jej príčiny a správne ju spracovať.

Relax 7/2023

Keď vám je chvíľu všetko, a potom zasa nič

Týmto obdobím prejdeme všetky. Dvadsať percent žien údajne nepocíti žiadne príznaky, ale ešte je nás tu celkom veľká skupina, s ktorou prechod viac či menej zamáva. Na tele, na duchu, a poriadny prievan urobí aj v posteli.

Tento článok je aj online. Prečítať si ho môžete na tomto linku.

Relax 7/2023

Perfektný výlet: Kambodža

Malá krajina s veľkou dušou; kráľovstvo, kde vládnu rodina, komunita a život v pagodách, kde nájdete všetko od starovekých chrámov po elegantné hlavné mesto a bohatý dedinský život.

Relax 7/2023

Hľadáte univerzálny zimný šport? Je ním skitouring!

Mnoho ľudí miluje aktívny pohyb v prírode, ale nie každý má miesto, financie alebo jednoducho chuť si kupovať výstroj na všetky možné zimné športy. S trochou rafinovaných rozhodnutí môže byť vaším športom číslo jeden skitouring.

Relax 7/2023

Ako zvládať hnev

Emócia, ktorá ničí vás aj vaše okolie. Poradíme, ako ju mať pod kontrolou.

Relax 7/2023

Magazín RELAX prináša skvelé a hodnotné čítanie počas roka v siedmich vydaniach, pričom každé z nich má 160 strán. To znamená viac ako 1000 strán kvalitného čítania počas celého roka. Doprajte ho vašim obľúbeným ženám a predplaťte im ho hneď teraz. Získate k nemu navyše krásne vianočné balenie vitamínov od Vely – pri ročnom predplatnom jedno balenie, pri dvojročnom predplatnom dve balenia.


Text a foto: redakcia

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu