Prvé vydanie vynoveného RELAXu je v predaji. Na aké články sa môžete tešiť?

7. marca 2023

Ako vždy sme si pre vás pripravili náhľad článkov, ktoré si môžete prečítať v aktuálnom vydaní magazínu RELAX. Je už v predaji, dokonca s dvoma titulkami; preto si vyberte tú, po ktorej piští vaše srdce.

Párový terapeut Honza Vojtko: Monogamné vzťahy nie sú nutné

Je monogamný vzťah prirodzený? A prečo vzniká nevera? O koncepte lásky, formách vzťahov, ale aj o búraní stereotypov a partnerskej komunikácii sme sa rozprávali s českým párovým terapeutom Honzom Vojtkom.


Vyhorenie verzus vyčerpanosť

Syndróm vyhorenia, termín, ktorý v poslednej dobe počujeme zo všetkých strán. Je to aj preto, že ho ľudia bežne používajú na označenie stresu alebo únavy z práce. Pritom ide o veľký rozdiel a medzi týmito pojmami je priepasť, kde na jednej strane stojí vážna choroba a na druhej prejav organizmu, ktorý viete dostať pod kontrolu.


Robiť dobro iným robí dobre vám

Nenadarmo sa hovorí Karma je zdarma a Všetko v živote sa vám vráti. Konať dobro a robiť radosť iným prináša šťastie aj vám. Potvrdzujú to rozsiahle vedecké štúdie.


Jar na tanieri a teplo v bruchu

Aj keď je podľa marketérov už dávno jar, naše telo sa riadi skutočným ročným obdobím i počasím. A kým nevykukne slnko, potrebujeme sa zahriať zvnútra. Tam niekde pramení naša potreba zeleninu uvariť alebo upiecť.


Cestovateľka Andrea Zahurancová: Balím si len malý ruksak

Rozhovor na diaľku sme robili na dvakrát, pred Vianocami a v januári, keď sme pre vás pripravovali nový layout časopisu Relax. Prvý raz sme influencerku a spoluzakladateľku eyerim, e-shopu s očnou optikou, Andreu Zahurancovú, zastihli na terase v Indonézii.


Dokonalá bytosť: Dôkazy, že byť ženou sa oplatí

Jedno srdce, ktoré vie tĺcť za dvoch, rafinovaná výmena výživných látok a hormonálny systém pracujúci ako švajčiarske hodiny. Ženské telo a jeho mystériá sú z biologického uhla pohľadu fascinujúce dielo.


Nenávidím beh! Ako to prekonať?

Beh je jedna z aktivít, ktoré mnohí z nás v teoretickej rovine túžia robiť, no v praxi ich neznášajú. Kým beh definitívne zavrhnete a zhodnotíte, že to nie je nič pre vás, prečítajte si naše tipy, ako sa naň pozrieť inak. Možno budete milo prekvapení.


Chcem ploché brucho, prosím, hneď!

Posilňovanie stredu tela zlepší rovnováhu, fyzický výkon, flexibilitu, silu a vytrvalosť. Pôsobí tiež ako prevencia proti bolestiam chrbta a krčnej chrbtice.


7 dôvodov, prečo v tréningu nedokážeme vytrvať

Aj vy ste si dali predsavzatie, že si tento rok beh začnete užívať, konečne zvládnete magickú “desinu”, alebo sa prihlásite na hobby preteky, ale obávate sa, že – tak ako každý rok – v tréningu nedokážete vytrvať?


Magazín RELAX si môžete teraz kúpiť v novinových stánkoch. Ak sa vám naň nechce čakať, radšej si ho rovno predplaťte – na tomto linku.

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu