Rozbehnite svoju transformáciu. Prekonajte sa a trénujte aj počas chladných dní!

Ak sa po lete cítite vyčerpaní, ak vám život dal zabrať viac ako kedykoľvek predtým a vy cítite, že sa potrebujete schovať pod deku, piť čaj a čítať knihu, len smelo do toho. Alebo sa vydajte na cestu sebaprekonávania.

Keď sa kalendárny rok začne chýliť k svojmu koncu, život sa často zdá byť pochmúrny a neutešený. Nie je ťažké prispôsobiť sa prirodzenému rytmu prírody, spomaliť, privrieť viečka a v akomsi mierne neprítomnom stave prečkať zimu. A je na to aj dobrý dôvod. Nie je predsa zlé občas povoliť opraty – aj naše telo, aj naša myseľ potrebujú oddych a kedy je naň lepšia príležitosť ako cez zimu? Áno, súhlasíme.

Lenže medzi spomalením a oddychom a upadnutím do letargie je veľmi tenká hranica. Hovorí sa, že alkohol je metla ľudstva, no v skutočnosti je ňou lenivosť. Môžete sa teda celú jeseň váľať na gauči alebo sa poriadne nadýchnuť, vypnúť hruď a vybrať sa hľadať svoje budúce odolnejšie ja. Naším transformačným prostriedkom bude beh.

Na ďalších stránkach sa dozviete viac o štyroch spôsoboch, ktoré vás nakopnú aj počas krátiacich sa jesenných večerov. >>>
1/5
Zavrieť reklamu