Vychutnajte si najjednoduchšie odšťavovanie

17. októbra 2018
Najjednoduchšie odšťavovanie. Foto: Shutterstock

Špičkové kuchynské prístroje by vás mali odbremeniť od práce a ušetriť vám čo najviac času. Túto úlohu zvládne napríklad šnekový odšťavovač Hurom Slow Juicer H100, vďaka ktorému si môžete konečne užívať najkvalitnejšiu šťavu aj bez zdĺhavého odšťavovania a čistenia odšťavovača.

Ak odšťavujete, viete, ako tento proces prebieha. Tých, ktorí obľubujú čerstvé ovocné a šťavy, najviac odrádza zdĺhavé umývanie odšťavovača. Práve preto sa tentokrát tvorcovia Huromu inšpirovali požiadavkami a väzbou ľudí, podľa ktorých zeleninové spätnou navrhli nový model odšťavovača nielen s výnimočne estetickým dizajnom, ale aj s maximálne jednoduchú obsluhou pred, počas aj po odšťavovaní.

Inovácia, ktorá vám zjednoduší život

Väčšinu dielov odšťavovačov už pred časom stačilo iba opláchnuť pod tečúcou vodou, no sitko bolo nutné drhnúť kefkou, aby ho kúsky listov či plodov neupchali. Dizajnérom Huromu sa však tento problém podarilo šalamúnsky vyriešiť.

„Milovníci čerstvých štiav vedia, že čistenie sitka z odšťavovača je zdĺhavý proces a s týmto faktom sú viac či menej zmierení. No bežný konzument štiav si radšej kúpi v supermarkete hotový pasterizovaný produkt vyrobený z koncentrátu šťavy, ktorý má s čerstvou šťavou spoločný akurát tak názov. Teraz však prichádza na scénu Hurom Easy. V jeho prípade namáhavé čistenie sitka kefkou úplne odpadá. Komponenty, ktoré ho nahrádzajú, stačí opláchnuť pod tečúcou vodou a je to! Nový princíp sitka Hurom je najväčšia inovácia v odšťavovaní za posledné desaťročia. Navyše Hurom Easy je nielen funkčný a ľahko umývateľný, ale jeho plusom je aj malý skladný rozmer. Navyše je i ozdobou každej kuchyne,“ Andrej Maťko, zakladateľ portálu Vitarian.

Hurom vám odšťavovanie mnohonásobne uľahčí. Foto: Shutterstock
Hurom vám odšťavovanie mnohonásobne uľahčí. Foto: Shutterstock

Rýchlosť, ktorá vám umožní spomaliť

Hurom patrí k najkvalitnejším odšťavovačom na trhu. Vyťažená šťava si zachováva dokonalú chuť, výraznú arómu a vďaka šnekovému odšťavovaniu i maximum živín. Používanie prístroja, jeho skladanie a rozkladanie, rovnako ako aj jeho čistenie je intuitívne a bezpečné. Čo je však v časovej tiesni, napríklad ráno pred cestou do práce a do školy ešte dôležitejšie, je skutočnosť, že to všetko Hurom H100 zvládne bez sitka, za pomoci komponentov, ktoré pod tečúcou vodou opláchnete jednoducho ako obyčajný pohár.

Komponenty, ktoré sitko nahrádzajú, nemajú žiadne ostré súčiastky, a tak ich môžete bezpečne prepláchnuť a nechať vyschnúť. Hurom H100 vám tak ušetrí čas, aby ste si po odšťavení čerstvej zeleniny či ovocia mohli sadnúť na terasu, vyložiť si nohy a v pokoji si vychutnať pohár čerstvej šťavy namiesto toho, aby ste stáli desať minúť za kuchynským drezom a umývali jednotlivé časti odšťavovača.

Tiché odšťavovanie, ktoré nezobudí ani batoľa

Ak ste ranné vtáča a radi si chodíte pred prácou zabehať, Hurom vás poteší, pretože hneď po behu si budete môcť dopriať pohár výživnej šťavy bez toho, aby ste pobudili zvyšok domáceho osadenstva. H100 pracuje skutočne potichu, a tak môžete popri rannom odšťavovaní počúvať správy, hudbu alebo spev vtákov.

Tichý odšťavovač nezobudí ani vaše deti. Foto: Shutterstock
Tichý odšťavovač nezobudí ani vaše deti. Foto: Shutterstock

Ani kvapka nazmar

Nový Hurom je dômyselne šetrný k surovinám, ktoré používate. Nielenže z nich vyťaží maximum vďaka silnému odšťavovaciemu lisu, ale jeho odšťavovacia komora je navrhnutá a zostrojená v sedem stupňovom sklone, vďaka čomu z nej vytečie aj posledná kvapka šťavy.

Šťava, smoothie aj zmrzlina

Hurom H100 nie je iba odšťavovač. Tri rôzne násady, ktoré prístroj využíva namiesto klasického sitka, vám pomôžu vyrobiť domáce šťavy, smoothies aj zdravé mrazené dezerty. Tú istú surovinu preto budete môcť využiť na tri rôzne
spôsoby podľa toho, na čo budete mať práve chuť, a to v tej najkvalitnejšej verzii – čerstvú, jemne spracovanú, nezahrievanú, s maximálnym obsahom živých enzýmov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Ozdoba kuchyne

Hurom H100 je odšťavovač, ktorý ozdobí každú kuchyňu. Vďaka svojmu vertikálnemu dizajnu je priestorovo nenáročný a navyše bezkonkurenčne elegantný, dostupný v niekoľkých farebných prevedeniach a zmestí sa aj do menších kuchýň, ktorým dodá „pozlátko“ zdravého luxusu.


Text: Vitarian.sk
Foto: Shutterstock

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu